Zaloguj się Zarejestruj się

Planowane mioty one

Planowany miot

Rhodesian Ridgeback

Ogłoszenie archiwalne

Rodzice

Mister Masai  

Mohaget´s

  1x C.I.B NORDUCh FIUCh DKUCh SEUCh SEVCh MBISS

Planowany miot

Lokalizacja: Poddębie, Polska 
Planowany termin porodu: 12.07.2020
Rasa: Rhodesian Ridgeback
Hodowla:   Planet Melmac

Dodatkowe informacje:

Jest nam niezmiernie miło poinformować o planowanych szczeniętach w hodowli Planet Melmac!

Cataleya to suczka o pszenicznym kolorze, ładnej głowie, długiej szyi i wyjątkowym bursztynowym oku. Ma cudowny temperament, jest piekielnie inteligentna, bardzo szybko się uczy i jest pupilką pozostałych naszych Rhodesianów. Cieszy się doskonałym zdrowiem ? jest wolna od dysplazji biodrowej (HD), łokciowej (ED), alergii jak i młodzieńczej padaczki mioklonicznej (JME) oraz EOAD (wczesna głuchota u osobników dorosłych).
Dobierając reproduktora na ojca miotu, kierowałam się przede wszystkim eksterierem, doskonałym charakterem, zdrowiem, które jest dla mnie priorytetem w hodowli oraz ciekawym pochodzeniem. Wybór padł na jednego z moim zdaniem najpiękniejszych psów Skandynawii.

Ojcem miotu będzie C.I.B MultiCh Mohaget´s Mister Masai. To samiec, który urzeka swoim wyglądem, a w jego żyłach płynie australijska jak i europejska krew. To majestatyczny pies o doskonałych proporcjach, samczej głowie wykończonej ciemnym okiem. Ma nienaganną psychikę i tak jak Cataleya cieszy się doskonałym zdrowiem. Jest wolny od dysplazji biodrowej (HD) i łokciowej (ED), młodzieńczej padaczki mioklonicznej (JME), mielopatii zwyrodnieniowej (DM) jak i błękitnego genu (D-locus) oraz EOAD.

Więcej na temat skojarzenia na:www.planetmelmac.pl

  Kontakt z hodowlą

  Zgłoś niepoprawne dane