Zaloguj się Zarejestruj się

Szczenięta one

Szczenięta

Border Collie

Szczenięta w miocie

PRINCE OF HELL DANTALION  

So Yehet

Maść: czarno-białe

PRINCE OF HELL LUCIFER  

So Yehet

Maść: czekoladowo-białe

PRINCE OF HELL CAMIO  

So Yehet

Maść: czarno-białe

PRINCESS OF HELL  

So Yehet

Maść: czarno-białe

Dane miotu

Lokalizacja: Celów, Polska 
Ilość: 4 (3 psy, 1 suka)
Data urodzenia: 07.06.2019
Termin odbioru: 25.07.2019
Rasa: Border Collie
Hodowla:   So Yehet

Dodatkowe informacje:

Nezumi jest moją wymarzoną i wyczekaną suczką. W nowych miejscach jest niepewna, ostrożnie podchodzi do nowych sytuacji i przedmiotów ale chwila moment i nic nie robi na niej wrażenia. Jest również niepewna do ludzi, ale gdy kogoś zna, wita się bardzo serdecznie i nie ma z nim żadnych problemów. Nezumi nigdy nie miała problemów z zaganianiem samochodów, rowerów itd. W domu jest bardzo grzeczna, nie sprawia problemów. Zawsze pełna miłości i ochoty do przytulanek :)

Nie zraża jej powórka ćwiczeń ale bardzo reaguje na nastrój przewodnika. Lubi kontakt z innymi psami, bardzo ładnie czyta ich zachowania jak i sama umie wysyłać poprawne sygnały, jest typem psa, który gdy mu się coś nie spodoba po prostu odejdzie. Nezumi świetnie sprawdza się we frisbee, jest bardzo szybka i zwinna. Ma wysoką skuteczność, z wielką radością wykonuje zadania jej przydzielane. Nezumi jest zawsze obok mnie, córeczka mamusi, która zawsze musi być blisko - jestem dla niej najważniejszą osobą :)

?

Bak jest bardzo łatwym psem do kontrolowania. Uczy się bardzo szybko, pełny temperamentu, zawsze gotowy. Kocha aportować dosłownie wszystko. Do nieznajomych i dzieci jest przyjaźnie nastawiony. Nie szczeka na ludzi nawet jeżeli ktoś dzowni dzownkiem do domu on biegnie i radośnie ich wita.

Agility - bardzo szybki z szybkimi reakcjami, łatwy w handlingu z ładną techniką skoku.
OB - szybki, łatwo uczy się nowych rzeczy, naturalnie zmotywowany, pełny temperamentu, przepiękny kontakt wzrokowy.
Herding- radzi sobie nieźle, bardziej ostrożny, dobre oko, łatwy w prowadzeniu, idealny na traile.
Bak uwielbia suczki, nie szuka kontaktu z samcami, troszkę się ich boi. Ignoruje lub może być reaktywny w stosunku do nich. Bardzo dobrze wycisza się w domu, jest bardzo cichy i spokojny na codzień
?

Dobierając rodziców starałam się mieć na uwadze ich charaktery, budowę, pochodzenie a także styl pracy oraz mam nadzieję, że z takiego połączenia wyjdą szczenięta zdrowe z super drive'm, mocno nastawione na przewodnika i pracę z nim, fajne do życia codziennego, szybkie i zwrotne ponieważ tacy też są Nezumi i Bak. Z odpowiednim przewodnikiem szczeniaki z tego miotu odnajdą się w wielu aktywnościach.

Miot skierowany jest do osób, które pragną mieć aktywnego kompana w życiu i chcą próbować swoich sił w sportach. Miot tylko do domów sportowych/pracujących i zainteresowanych dalszym kontaktem z hodowcą.

?

?

więcej Bak'a na Facebook'u: https://www.facebook.com/BorderKoliaAlaskan

  Kontakt z hodowlą

Rodzice

FENRIR  

Ferencik

  Zgłoś niepoprawne dane