Zaloguj się Zarejestruj się

Szczenięta one

Szczenięta

Akita amerykańska

Ogłoszenie archiwalne

Szczenięta w miocie

AMARTAMI JUST LET ME BE   

Amartami

Maść: biała w czarne łaty

Dane miotu

Lokalizacja: Łomża, Polska 
Ilość: 1 (0 psów, 1 suka)
Data urodzenia: 05.09.2019
Termin odbioru: 01.12.2019
Rasa: Akita amerykańska
Hodowla:   AmartAmi

Dodatkowe informacje:

Dostępna sunia. W odpowiedzialne ręce mające pojęcie o specyfice rasy, oraz o wystawach.

urodzone: 05.09.2019, odrobaczane i szczepione zgodnie z najnowszym kalendarzem profilaktyki.

Do nowego domu pójdzie z metryką upoważniającą do wyrobienia rodowodu (w odpowiednim oddziale Związku Kynologicznego w Polsce), kopią dokumentów rodziców i certyfikatów zdrowia, wysokiej jakości karmą FIT DOG Łosoś z plamiakiem, błękitkiem, batatami i szparagami dla szczeniąt na pierwsze dni.

ojciec: Regalia's BATTALION (import USA)
matka: Terra Di Amore EVGENIKA (import Rosja)

Oboje przebadani w kierunku dysplazji i chorób oczu (potwierdzone certyfikatami)

Nie sprzedaję psów na raty. Nie odpowiadam na wiadomości. Nie ma możliwości dowozu szczenięcia do kupującego!!!! Szczenię tylko i wyłącznie do odbioru w hodowli.

Nie mnożymy psów, które nie są zgodne ze wzorcem Związku Kynologicznego w Polsce tj: psów długowłosych, z wadami zgryzy, wnętry. Nasze szczenięta przechodzą przeglądy miotów przeprowadzane przez osoby znające się na specyfice danej rasy (nie przez lekarzy weterynarii w gabinetach). . Nie wciskamy ludziom kitu, że nasza hodowla jest "domowa" i my nie potrzebujemy papierków i wystaw a nasze psy są zdrowe - bo tak wyglądają :p jak to zazwyczaj się słyszy lub czyta w ogłoszeniach.... Szczenięta nie jadą do właściciela z chipem w opakowaniu - jak to jest w wielu przypadkach w innych stowarzyszeniach.

Nasze wszystkie psy posiadają badania w kierunku dysplazji stawów oraz genetycznych chorób oczu (potwierdzone certyfikatami). Nasze psy jeżdżą na wystawy i poddawane są każdorazowo ocenie sędziego kynologicznego znającego specyfikę rasy, Nasze szczenięta przechodzą przeglądy miotów przeprowadzane przez osoby znające się na specyfice danej rasy. Dobierając reproduktora do suki, bierzemy pod uwagę wszystkie aspekty danego krycia - badania, rodowody, psychikę, eksterier.. Nie powtarzamy non stop takich samych kryć. Wszystkie szczenięta idąc do nowego domu są zachipowane i posiadają metrykę potwierdzającą pochodzenie.

  Kontakt z hodowlą

Rodzice

  Zgłoś niepoprawne dane